2023-08-02 13:16

Gjendet e vdekur një vajzë e re poshtë Urës së Dajlanit në Durrës

XING

Gjendet e vdekur një vajzë e re poshtë Urës së Dajlanit

Një vajzë është gjetur pa shenje jete këtë paradite, poshtë “Urës së Dajlanit” në Durrës.

Trupi i pajetë i të resë, rreth moshës 20-30 vjeçe, është parë rreth orës 10:35 në lagjen numër 13 të qytetin bregdetar.

Vajza ishte e pastrehë dhe ende nuk është bërë identifikimi i saj.

Nuk dihen ende shkaqet e vdekjes.